NOXy® Adblue® Адблю

Компанія MLS являється імпортером ™ NOXY на території України

NOXy® Adblue® - надзвичайне чисте рішення, розроблене спеціально для дизельних двигунів з системою SCR. Адблю переважно, складається з води а також карбаміду (сечовини). Він вприскується у вихлопні гази, щоб зменшити шкідливу емісію NOXy та відповідати стандартам емісії, Євро-4, Євро-5, Євро-6.

Реагент - являє собою водний розчин сечовини, отриманий з технічно чистої сечовини (без сторонніх речовин), демінералізованої води, містить 32,5% сечовини. Продукт нетоксичний, без запаху, без кольору, безпечний для навколишнього середовища. NOXy Aus 32 виготовляється відповідно до вимог ТУ.У.20.5-33957741-00162017.

Продукт дозволяє знизити вміст оксидів азоту у вихлопі дизельних двигунів на 90%. Вимоги визначаються в Україні ТУ.У.20.5-33957741-00162017.
NOXy AdBlue вприскується в випускний трубопровід, в результаті селективної каталітичної реакції, в якій оксиди азоту і аміак перетворюються в нешкідливий азот та водяну пару.

Adblue NOXy, знаходиться у спеціальному бакові, під тиском 4,5 - 8,5 бар через інжектор вприскується в потік відпрацьованих газів. Результатом впливу гарячих газів на розчин, він розкладається: аміак (NH3), ізоціанову кислоту (HNCO). Далі ізоціанова кислота в процесі гідролізу розкладається знову: аміак, вуглекислий газ (CO2). Отриманий таким чином аміак використовується для нейтралізації оксидів методом селективної каталітичної нейтралізації, в результаті якої отримуємо вуглекислий газ, азот (N2) і водяну пару.


Де застосовується Noxy AdBlue

Аus застосовується системами SСR в виробництві автомобілів за нововведеними директивами, які ввів Євросоюз, врегульовують еміcію шкідливих речовин в дизельних моторах. Згідно директивам Євро-cоюзу 1 жовтня 2006 вcтупили вдію новіші, вищі норми викидів вихлопів в атмосферу (за назвою Євро- 4), які 1 жовтня 2008 ще підвищилися (в Євро-5 ). Відповідно, автовиробники почали випуск автомобілів Євро-5 після 2009.
Нововведені стандарти потребують від заводів вантажних автомашин cпорядженої масою понад 3,5 тон відповідати нормам емісії. SCR технологія надає ці можливості. Дійcний рівень норм викидів шкідливих речовин - Євро-6 - вступив в дію в 2014 році. Допуcтима норма викиду оксидів cтановить 400 мг/кВтг, тобто 80% менше, ніж в нормі Євро-5.


Споживання

Реагент заливається в окремий бак, переважно синьою кришкою. Споживання реагенту в легкових автомобілях становить близько 5% споживання дизельного палива.
У вантажних автомобілях система очищення вихлопу включається з раннього етапу і тому споживання Адблю (Aus 32) становить близько 6%.