Графік роботи:
Пн-Пт: 8:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 14:00
+38 (0362) 68 23 85
+38 (067) 360 90 67
Графік роботи:
Пн-Пт: 8:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 14:00
+38 (0362) 68 26 65
+38 (067) 360 90 67
Графік роботи:
Пн-Пт: 8:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 14:00
+38 (0362) 68 26 65
+38 (067) 360 90 67

Моторне масло

Моторні масла застосовують для змазування роторних і поршневих двигунів внутрішнього згоряння.

Моторні масла за своїм призначенням поділяються на масла для двигунів бензинових, для дизелів, а також універсальні масла, якими змащують двигуни обох видів. Сучасні моторні масла складаються із базових масел та присадок, які значно покращують їх властивості.

Залежно від температурних вимог роботи моторні масла бувають літніми, зимовими та всесезонними. Для базових масел використовуються дистилятні компоненти різної в’язкості, залишкові компоненти, суміші дистилятних та залишкового компонентів, синтетичні продукти (ефіри, алкілбензоли, полі-альфа-олефіни). Зазвичай всесезонні масла отримуються методом згущення макрополімерними приставками малов’язкої основи.

Моторні масла за складом базового масла поділяються на афтол (мінеральні), синтетичні, частково синтетичні (суміші синтетичних і мінерального компонентів).

Моторне масло є важливим елементом конструкції будь-якого двигуна. Воно надійно й тривало виконує свої функції, забезпечує двигуну заданий ресурс роботи, за умови точної відповідності властивостей моторного масла тим механічному, хімічному та термічному впливу, якому воно піддається на поверхнях охолоджуваних та змащуваних деталей, а також безпосередньо в системі мащення самого двигуна. Однією з головних умов досягнення максимальної надійності двигуна є відповідність експлуатації двигуна в поєднанні з його конструкцією та властивостями моторного масла.

Дуже важливо, щоб сучасне моторне масло відповідало таким вимогам:    – наявність високих миючих, диспергуюче-стабілізуючих та і солюбілізуючими властивостями відносно різних нерозчинних забруднень та забезпечення чистотою деталей двигуна;    – наявність високої термічної та термоокислюючої стабільності для охолодження поршнів, підвищення граничного нагріву масла в картері, збільшення терміну заміни масла    – наявність достатніх протизносних властивостей, що забезпечують міцність масляної плівки, потрібну в’язкість при високих температурах та градієнті швидкості зсуву, а також здатність модифікувати поверхню металів хімічним методом в процесі граничного тертя, нейтралізація кислот, які утворюються в процесі окислення масла з продуктів паливного згоряння;    – відсутність корозійного впливу на деталі двигуна під час роботи та тривалої перерви;    – стійкість до старіння, протистояння впливам ззовні з незначним погіршенням властивостей;    – здатність забезпечувати холодний пуск, надійне змащування в екстремальній обстановці при високому навантаженні і високих температурах навколишнього середовища, пологість в’язкісно-температурних характеристик;    – сумісність з каталізаторами систем нейтралізації газів, з матеріалами ущільнень;    – наявність високої стабільності в процесі транспортування і зберігання в регламентованих умовах;    – наявність низького піноутворення при низькій та високій температурі;    – здатність до малої летючості, екологічності.

фДо окремих видів моторних масел ставлять додаткові особливі вимоги. Наприклад, загущене макрополімерними присадками моторне масло повинне мати високу стійкість у термічній механічної деструкції; суднові дизельні масла повинні мати вологостійкість присадок і низьке емульгуванням з водою; енергозберігаючі мастила повинні мати антифрикційні і сприятливі реологічні властивості.

X
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн