Завантаження

  • mls93@ukr.net
  • +38 (0362) 68-26-65
  • +38 (067) 30-33-462

Про компанію

MLS - це європейський завод з виготовлення оливи, які відповідають міжнародним стандартам якості, виготовляються на сучасному заводі, розташованому на Західній України.

Компанія MLS була заснована в 1993 році. Як торгуюча організація мастильніних матеріалів, яке співпрацювало в основному з автотранспортними підприємствами, лісовими та фермерськими господарствами. Та завдяки правильно побудованій політиці в області ціноутворення та якості, підприємство поступово завоювало значний сегмент на ринку України.

Завод з виробництва мастильних матеріалів ПМП"МЛС" побудований на західній України в 2012 році за участю європейських партнерів. Після низки переговорів з рядом європейських компаній укладено контракти з світовими лідерами в галузі виробництва пакетів присадок і розробок технологій якісного блендінга - «SHELL», «EXXON MOBIL», «INFINEUM», «ENI». Більше того, була повністю облаштована власна лабораторія, яка пройшла державну атестацію, та проведено цілий ряд досліджень в області адаптації вироблених масел.

Компанія «MLS» займається виробництвом моторних , трансмісійних, гідравлічних мастил та мастил для промислової техніки вітчизняного та імпортного виробництва. Виробничі потужності дозволяють MLS виготовляти більш як 300 видів різних олив та пластичних мастил. Також компанія розробила нову лінійку охолоджуючих рідин. Наші фахівці приділяють велику увагу питанням захисту навколишнього середовища, тому була розроблена екологічна упаковка BAGinBOX. Команда кваліфікованих робітників постійно працює над розробкою та випуском нового продукту, щоб максимально задовольнити потреби клієнтів.

Компанія «MLS» активно здійснює реалізацію мастил і мастильних матеріалів. Завдяки багаторічному досвіду роботи наших фахівців, компанія отримала ряд українських та європейських нагород.

З 2019 року компанія «MLS» являється ексклюзивним авторизованим дилером на території України ™Delkol компанії Delek Industries Ltd. (Ізраїль) www.delkol.com.ua

Розвиваємо дилерську мережу на території України. Для активних і порядних підприємств, компанія MLS є надійним партнером для вашого професійного і матеріального розвkитку.

№1 Виробник мастильних матеріалів у західній України.